Këngëtarja seksi dhe tepër bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj ,sot na ka hutuar fare me foton e saj që ka ndarë me fansat në profilin e saj të instagramit. Anxhelina është shfaqur me një veshje tepër sportive ku duket shumë seksi dhe ajo që bie më shumë në sy janë çorapet e saj ku të stamposur kanë “100 dollarë”.

- SPONSOR -Smiley face

Këto detaje mullirit.al nuk i shpëtojnë sepse janë detaje që provokojnë modën dhe nxisin frymëzimin. Një super trup  dhe një fytyrë tepër engjëllore na e zbukuroi instagramin dhe lajmin sot.

- SPONSOR -Smiley face