Ardhja e ekpit kombëtar Italian në Shqipëri për moderatoren e njohur të Big Brother, Arbana Osmani mesa duket nuk ka qenë vetëm për të luajtur kundër ekipit tonë. Arbana ka publikuar një foto në instagramin e saj ku shihet me legjndën e Juventusit dhe portierin e Italisë, Gian Luigi Buffon. Mesa duket portieri italian do të jetë pjesë e prgramit të Arbanës “Dua të të bëj të lumtur” i cili do të fillojë të transmetohet së shpejti në Top Channel.

- SPONSOR -Smiley face