Ariana Fejzullahu na befason gjithnjë me look-un e saj tepër klas dhe shik njëkohësisht. Çdo veshje që ajo zgjedh të postoj në Instagramin e saj tërheq vëmendje dhe kthehet në trend.

Duke u Ngarkuar...

Kështu ka ndodhur edhe në postimin e saj të fundit në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka zgjedhur Vienën për të kaluar disa ditë pushimi dhe nga stori-it e saj kemi parë që Ariana di vërtetë ta shijoj Vienën siç duhet , gjithashtu dhe look-u i saj mbizotëron shkëlqim dhe sharm në Vienën e bukur mbuluar në borë, shkruan mulliri.al

- SPONSOR -