Këngëtarja Arilena Ara po zhvillon koncerte të mëdha me këngën e saj Nëntori.
Bukuroshja që ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave nëpër botë, së fundmi ka kënduar në kryeqytetin e Greqisë në Athinë.
Në një postim në rrjete sociale ajo ndaj emocionet me fansat dhe i falenderon ata për momentet e mrekullueshme.
Bukuroshja nga Shkodra suksesin e ka sigurt edhe jashtë vendit.

- SPONSOR -Smiley face