Siç edhe ishte lajmëruar më herët, moderatorja e emisionit të gatimit në televizionin Klan, Arjola Shehu do të jetë njëra prej prezantueseve të edicionit të 19-të të këngës magjike. Tani që vetëm disa ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit në Pallatin e Kongreseve, Arjola ka publikuar në instagramin e saj një foto ku shfaqet Ardit Gjebrea, Erion Isai, Nevina Shtylla dhe Bes Kallaku gjatë një diskutimi pune.

- SPONSOR -Smiley face