Të gjithëve u pëlqen që format trupore të jenë të rregullta dhe të kenë një fizik sa më të dobët. Edhe Blerim Destani, pavarësisht se ka një fizik të mirë, ai ushtrohet për të mbajtur ndoshta peshën që ka. Në videon e postuar në Instastory, ai po ushtrohet me në sfond këngën e Mc Kreshës.

- SPONSOR -Smiley face