Modelja e njohur dhe e bukur shqiptare gjithmonë ka treguar dhimbjen e saj për të varfërit në fshatrat e Shqipërisë, dhe ndihma e saj fizike dhe morale nuk ka munguar asnjëherë.  Tragjedia e 26 Nëntorit preku Eminin thellë në zemrën e saj, për tetë ditët e plota modelja nuk ka rreshtur të ndihmojë përmes postimeve të saj në Instagram dhe duke mbështetur fuqimisht ata njerëz që ndihmuan në këtë tragjedi që i ndodhi Shqipërisë. 

View this post on Instagram

Calling on all the birds 🕊🕊

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

- SPONSOR -Smiley face

Në fakt, këto tetë ditë ne kemi parë shqiptarët më të solidarizuar dhe të bashkuar se kurrë brenda dhe jashtë trojeve të tyre!  Edhe për Emin Cunmulaj solidariteti i madh që u krijua gjatë tetë ditëve të kaluara e bëri që Emina  t’i bashkohej asaj në një dhurim prej 10,000 dollarë ku ajo u zotua drejtpërdrejtë  për Klan Kosova në fondacionin “Fundjavë  Ndryshe.”

View this post on Instagram

Rise and Shine 🐚 @slsbahamar

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Ashtu siç jemi mësuar teksa e shohim në ditë të zakonshme pa make-up dhe thjeshtë, ashtu dhe u paraqit edhe në intervistën e saj në televizionin e “Klan Kosova”, shkruan mulliri.al. E veshur me të zeza dhe me zemër të vrarë, e prekur, dhe pa make up Emina ja u rrëmbeu të gjithë shqiptarëve zemrat sërish!

Gruaja biznesmenit milioner Iranian këtë kohë ka qenë tepër e angazhuar me postimet e  fondacionit “Fundjavë Ndryshe” në istagramin e saj , ndërsa fondacioni “Fundjavë Ndryshe” është angazhuar menjëherë në postimin e Eminës sapo  Emina derdhi shumën e lartpërmendur! 

 Emin Cunmulaj është shembull i thjeshtësisë dhe i zemërgjerësisë shqiptare dhe do të jetë gjithnjë e gatshme për të mbështetur Shqipërinë sa do vonë të bëhet!/mulliri.al

View this post on Instagram

Cuz she don’t like roses 🥀 🥀🥀 By @gashi

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

- SPONSOR -Smiley face