Tendenca e fundit e vipave shqiptar numëron shumë figura të ndryshme të artit dhe kulturës, të cilët për shkak të famës u bënë të njohur me bizneset e tyre fitimprurëse.

Ndër shumë emra tashmë pjese e bizneseve te emrave vip, renditen edhe dy këngetaret, motrat Eni dhe Greta Koci, ku kjo e fundit ka ndarë me miqtë, në llogarinë e saj  Instagram shkrimin: “me kujdes te vecante dhe dashuri per secilen prej jush, ju informoj se sapo kemi hapur atelien tone. Tashme po i’ua bejme me te lehte zgjedhjen dhe gjithcka mund ta gjeni ne atelien tone”  shkruan ajo.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face