Diva e muzikës shqiptare Aurela Gaçe  ditën e nesërme do e ndezi zjarr  “Amfiteatrin e Tiranës.” Erdhi koha ku të shijojmë koncertin e Aurelës, sigurisht tepër i rëndësishëm për yllin e muzikës dhe për ne… Një jetë në skenë, me qindra koncerte kudo në botë dhe një Shqipëri e mbushur plot me fansa të saj. Përmes një postimi këngëtarja na ka treguar se nesër na presin shumë surpriza, ndër të tjera ajo do të shoqërohet me  performanca artistike me  koreografi të Prof.asoc.Kozeta Bakiu, shkruan mulliri.al.

View this post on Instagram

Miremengjes🤗 Uroj te jeni zgjuar mire dhe me energji te bukur. Kam nje kerkesë te vockel pèr të gjithë ata që do të jenè me mua ne koncertin e dates 18 Shtator, tek @amfiteatri_tiranes. …… Me jepni nje listë të vogel me këngët qe do te dëshironit te degjoni nga une atë natë . Unë sigurisht e kam bërë listen e gjatë e po punoj perdite me grupin , por mbase une mund te kem lene jashte dicka ,e ju me tregoni se ajo kenge eshte me e dashura per ju🤗. Gjithmone flasim per kenget qe shenjuan ,formuan mua e karrierën time ne syte tuaj, qysh nga fillimi e deri tani… se më vonë kemi te reja perseri😅 ( albumi i ri po vjen) . —— Do ti lexoj te gjitha, e nëse ju e doni, ne do ta bejme❤ (sigurisht live😚) ……..ah ,vetem mos me kerkoni te nderroj ngjyren e flokeve😂😂😂😂 ……… ——– Biletat po mbarojne🤗 ….. I gjeni Ne cdo pike te Western Union e menyra tjeter eshte online , ne @myticket.al ~~~~~ telefononi nè numrin 0674055500 per te zgjedhur vendin e preferuar 😊 ////// 18 Shtator ,ora 21.00 Gjithashtu do ti gjeni nga ora 17 .00 deri ne 21.00 tek biletaria e @amfiteatri_tirane @myticket.al #amfiteatriitiranës #26vitemeju

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

- SPONSOR -Smiley face

Nesër këngët e saj më të bukura të risjella edhe një herë plot emocion do jehojnë në “Amfiteatrin e Tiranës.”

Nëse akoma nuk e keni marrë biletën nxitoni që mos humbisni më kohë…

“A doni ta quajme recital kete koncert apo nje mundesi qe te jem prane jush , live, duke sjelle pothuajse te gjitha kenget nga me te vjetrat deri sot? Une ,nuk do ti vendos emer koncertit,Thjeshte une dhe ju . 26 vite bashke .Do te hyjme ne te gjithe dhomat e shpirtit tim ❤ , ne te gjitha ato ndjesi qe besoj , ne ato qe me kane bere te rritem perpara syve tuaj ,me pasionin e madh per kete profesion qe nuk e zgjodha, por thjeshte linda me tè . Me pasionin per te cilin punoj fort qe te jem sa me gjate mes jush. Me pasionin qe me ben te dukem “e cmendur” ,edhe po ,kur jam ne skene, le te themi qe dashuroj cdo sekonde deri ne cmenduri😊. ……po te ishte ne doren time? Aty ….ne skene deri sa te kem jete. Surprizat nuk jua tregoj 😅 Miq, biletat ,mund ti gjeni tek biletaria Amfiteatrit te Tiranes ,nga ora 17.00 deri ne 21.00″, ka shkruar Aurela Gace në profilin e saj në Instagram duke treguar më shumë./mulliri.al

- SPONSOR -Smiley face