E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqet tepër seksi me një fustan të zi në premierën e “Once Upon A Time In Hollywood”, të martën, shkruan DailyMail.

Georgina kishte veshur një fustan  të zi, me të cilin dukej tepër joshëse.

- SPONSOR -Smiley face

Georgina është bashkëshortja e   futbollistit Cristiano, 34 vjeçarit dhe çifti kanë bashkë një vajzë njëvjeçare, të quajtur Alana Martina.

Ish-shitësja e dyqaneve, e lindur nga një nënë spanjolle dhe babai argjentinas, po rrit gjithashtu dy binjakët e Cristianos, Eva dhe Mateo si dhe djalin tetë vjeçar Cristianinho.

Festivali i Filmit në Kanë këtë vit  po zhvillohet në Palais des Festivals deri më 25 Maj.

- SPONSOR -Smiley face