BBC ka nxjerrë një dokumentar në të cilin flitet për familjen mbretërore. Ky dokumentar ka nxjerrë disa sekrete të familjes mbretërore në  Britani të cilat askush nuk i dinte.

Askush nuk e dinte se ishte Princi Harry ai që i kërkoi të atit të tij që të shoqëronte Meghan Markle në altar pas konfliktit që ajo pati me babain e saj.

- SPONSOR -Smiley face

Askush nuk e dinte që Princi William i kishte kërkuar babait të tij që të kalonte më shumë kohë me nipat e tij.

Askush nuk e dinte se Princi Harry është i fiksuar me errësirën. Ai i fik të gjitha dritat dhe Meghan e pyet se përse i fik dritat dhe e bën errësirë ndërkohë që ai i përgjigjet se skemi nevojë për gjashtë drita por vetëm për një.

Epo mesa duket dhe familjet mbretërore kanë hallet dhe “fiksimet” e veta…

LONDON, ENGLAND – JUNE 13: (L-R) Princess Anne, Princess Royal, Camilla, Duchess of Cornwall, Prince Charles, Prince of Wales, Prince George of Cambridge, Prince William, Duke of Cambridge Catherine, Duchess of Cambridge, Queen Elizabeth II, Prince Harry, Prince Philip, Duke of Edinburgh and Prince Andew, Duke of York look on from the balcony during the annual Trooping The Colour ceremony at Horse Guards Parade on June 13, 2015 in London, England. (Photo by Samir Hussein/WireImage)
- SPONSOR -Smiley face