Bukuroshe dhe e talentuar, Beatriks Ramosaj mbetet gjithmonë e preferuara e publikut që pret me kureshtje detajet nga jeta e saj private.
Në foton e fundit Beatriks ose Trixa si e thërret publiku është duke drekuar shëndetshëm në një nga restorantet e Tiranës. Tualeti që i nxjerr tiparet në pah dhe flokët e bukura me shkëlqim, shkrihen këndshëm në foton e postuar nga Beatrix.
Ajo thotë se është dashuruar me bluzën që ka veshur dhe vetë stinën e vjeshtës.
Sa ngrohtësi dhe fashion në një foto Trixa!

- SPONSOR -Smiley face