Këngëtarja seksi Beatriks Ramosaj ka postuar një foto dje në ambientin e ngrohtë të shtëpisë së saj ku në dorë mban një filxhan me çaj mali dhe ndërkohë është veshur me çorape që të ndihet ngrohtë. Çorapet e Beatriksës nuk shërbejnë vetëm për ta mbajtur ngrohtë por për ti përcjellur edhe një mesazh Noizit , pasi në çorapet e Beatriksës shkruhet “OTR”

- SPONSOR -Smiley face

Një foto e ngrohtë vjeshte na zbukuroi instagramin.Miqësisht dhe ngrohtësisht Beatriks Ramosaj përcjell mesazhe të ngrohta e tepër miqësore për miqtë e saj.

- SPONSOR -Smiley face