Bukuroshja Beatrix Ramosaj duket se me uljen e temperaturave është bërë mjaft melankolike.
Ajo ka postuar foto në rrjete sociale dhe karakteristika e shikimit të saj është thellësia e mendimeve.
Beatrix njihet për zërin potencial dhe klipet e veçanta.

- SPONSOR -Smiley face