Beatrix Ramosaj bëhet xheloze për Ariel Tejadën.
Ajo ka postuar një foto në Insta Story ku tregon trëndafilat e bukur që i kanë dhuruar Arielit.
Trëndafila të kuq dhe çokollata për grimierin e VIP ave që po qëndron në Prishtinë.
Beatriks thotë se ai ka marrë më tepër trëndafila në një javë sesa këngëtarja në gjithë jetën. Besojmë se edhe Beatrix ka shumë fansa të cilët mund ti dhurojnë lule.

- SPONSOR -Smiley face