Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka postuar një foto mjaft tërheqëse me një shikim mjaft provokues.

Beatrix në përshkrimin e fotos shkruan “Ata më quajnë trëndafil i egër”. Në dorën e saj duket edhe një tatuazh i një trëndafili.

- SPONSOR -Smiley face

Trëndafil i egër, por mjaft e bukur dhe e ëmbël

- SPONSOR -Smiley face