Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka ardhur te fansat e saj gjithmonë me të reja, qoftë klipe apo edhe foto nga jeta e saj. Përveç muzikës dhe talentit të saj Bebe këtë herë do të provojë të aktroj,normalisht ajo ka edhe hobi të tjera përveç muzikës.

- SPONSOR -Smiley face

Bebe na bën të ditur se është duke luajtur filmin ‘Home’ që do të vij së shpejti. Bebe në këtë projekt është duke bashkëpunuar me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors. Po të presim si një aktore Bebe!

- SPONSOR -Smiley face