Dua Lipa dhe Bebe Rexha ja arritën të na bëjnë krenar ! Vajzat shqiptare janë nominuar për çmimet “Grammy” dhe ato janë jashtëzakonisht shumë të lumtura.

 

Duke u Ngarkuar...

Dua dhe Bebe kanë postuar të dyja video ku ato janë duke qarë. Bebe u shpreh para disa kohësh për një çmim që fitoi se është njëlloj sikur të fitoj një Grammy dhe mendojeni pak sa shumë e gëzuar duhet të jetë. Ndërsa Dua shprehet shumë e lumtur dhe nuk i mban dot lotët e gëzimit. Artistet janë nominuar për “Grammy” në kategorinë “New Artist”.

Bravo vajza, jemi krenarë për ju !

- SPONSOR -