Bebe Rexha publikon këngën e radhës ashtu sikurse kishte paralajmëruar. Kënga më e re “Meant to be” vjen e shoqëruar në një video bashkë me tekstin, por kjo nuk do të thotë që kësaj kënge nuk do t’i realizohet edhe videoklipi. Vetë këngëtarja shqiptare e njohur në botë, ka njoftuar publikimin e këngës dhe njëherësh ka thënë se shumë shpejt do të shihni edhe klipin. Bebe Rexha njihet për bashkëpunime me këngëtarë të famshëm, ndërsa këtë herë ka zgjedhur grupin e njohur “Florida Georgia Line”.

- SPONSOR -Smiley face

As 24 orë nga publikimi dhe kënga ka arritur rreth 132 mijë shikime dhe 20 mijë pëlqime.

 

- SPONSOR -Smiley face