Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur në botë është tepër aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram. Ajo ka postuar një video gjysmë e zhveshur, në momentin kur sapo është zgjuar nga gjumi. Bebja mban në dorë kafe, dhe qenushin e saj, e kështu vallëzon me muzikën e vendosur në sfond. Ajo bën disa lëvizje provokative, ku i duket edhe gjuri i lënduar.

- SPONSOR -Smiley face