Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha siç duket nuk i ka mirë marrëdhëniet me shëndetin. Ditë më parë ajo kishte marrë mjekim pasi ishte ftohur, por e ftohura i është rikthyer sërish këngëtares, madje më e fortë. Me anë të një postimi në Twiterr këngëtarja ka shpjeguar se ka përfunduar në spital dhe nuk do i’a uronte asnjërit kjo që po kalon ajo.

“Unë përfundova në spital sot. U ftoha gjatë pushimeve. U mjekova me antibiotikë për 10 ditë, por e ftohura u rikthye edhe më e fortë. Unë nuk do i’a uroja askujt t’i ndodhte kjo. Dita më e keqe. Shpresoj që të bëhem më mirë. Qofshi të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”., shkruan ajo në Twitter.

- SPONSOR -Smiley face