Bebe Rexha këngëtarja shqiptare me origjinë nga Dibra është kryefjalë e lajmeve rozë. Ajo ka postuar një foto jo shumë të zakontë për stilin e saj.
Bebe ka veshur një fustan të zi të firmës së njohur Dolce and Gabana dhe gjithashtu ka vendosur një aksesor në kokë.
Një mbrëmje gala apo një koncert i radhës, le të kemi edhe pak durim.

- SPONSOR -Smiley face