Albumi i ri i David Guetta ka sjellë shumë bashkëpunime me këngëtarët më në zë si : Sia, J Balvin, G-Eazy, Lil Uzi Vert,Steve Aoki,Nicki Minaj,këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe shumë këngëtarë të tjerë,transmeton mulliri.al.


Mesa duket i gjithë albumi i David Guetta do jetë me bashkëpunime dhe po rezulton një sukses i vërtetë. Gjithashtu edhe kënga e David Guetta,J Balvin dhe Bebe Rexha po korr suksese ende pa u publikuar versioni i plotë i saj,transmeton mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...


Nuk është hera e parë që Guetta bashkëpunon me Bebe duke ju kujtuar që kanë sjellë hitin “Hey MaMa” që është cilësuar si një nga këngët më të suksesshme të David Guetta dhe ka plot 1.2 bilion klikime.Nuk na ngelet gjë tjetër veçse t’i urojmë sukses tre këngëtarëve.

 

- SPONSOR -