Nëse gjithmonë e keni mbajtur mend Bella Hadid me flokët e gështenja tani është koha të ndryshoni pamjen pasi modelja e njohur ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Modelja e njohur amerikane ka bërë flokët bionde dhe i shkojnë shumë. Bella duket më origjinale dhe më e ëmbël, madje shumë fansa komentonin se tani do duket si motra e saj Gigi.

Foton e postoi vet Bella në Instastory ku shihet në një stallë kuajsh bashkë ma kalin e saj të preferuar. Fotot janë realizuar për revistën “V” por modelja nuk ka zbuluar më shumë. Do na duhet të presim për fotot profesionale dhe jemi të sigurt se Bella do shkëlqejë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face