Bes Kallaku në një performancë LIVE i ka kënduar nënës së tij përpara fansave dhe I drejtohet në një video. Nëna e tij është bërë e famshme që pas dasmës së Besit dhe Xhensilës, madje është ftuar disa herë në emisione televizive.

“O Ije, this is for you. Shif sa fansa ke ne Itali. Hahahahahaha”

- SPONSOR -Smiley face

Shkruan Besi në videon e tij dhe duket që edhe fansat e tij këndojnë me të.

- SPONSOR -Smiley face