Bes Kallaku ish aktorë i “Portokallis”, sot i ftuar tek “Xing me Ermalin” u pyet nga Ermal Mamaqi se pse u largua nga Portokallia, Besi u përgjigj se ishte gati të reflektonte me veten, pasi e ndjente veten që ishte formuar profesionalisht mjaftueshëm në këtë produksion dhe se ishte gati të startonte një program të vetin.

- SPONSOR -Smiley face

Ai gjatë bisedës kur u pyet për largimin e tij nga Portokallia i tha Ermal Mamaqit, ta provoj edhe unë të jem i pavarur me një emision timin ,pse çfarë ke ti më shumë se unë i thotë Besi Ermalit! Besi shpreson se një ditë të bëhet si Ermal Mamaqi, se sa do ja dali mbetet për tu parë!

- SPONSOR -Smiley face