Aktori Bes Kallaku së shpejti do të sjellë një emision të ri, gjë për të cilin ka folur shpesh së fundmi. Ai është shprehur se kjo ka qenë edhe arsyeja se përse është larguar nga spektakli i humorit në “Portokalli”. Ai dhe kolegu i tij Erion Isai janë shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe kanë thënë publikisht se do të kenë një emision të tyre shumë shpejtë.

I ftuar në një emission në televizionin Ora News ka zbuluar se është në bisedime për ta nisur këtë emision pikërisht në këtë ekran. Ora News do të jetë pikërisht destinacioni i radhës për ta.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face