Nëna e këngëtares Beyonce, Tina Lawson, ka publikuar një foto të vajzës së saj Beyonce kur ishte e vogël, e ulur në sallonin e bukurisë. Mbi foto ajo ka shkruar: “A nuk duket Beyonce si Blue në këtë foto? Gërshetat e saj janë bërë nga Toni”, ka shkruar Tina. Blue Ivy është vajza e parë e Beyonces dhe Jay Z.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face