Blendi Fevziu është fotografuar në plazh i veshur serioz, ashtu siç vishet zakonisht në emisionin e tij “Opinion”.
Blendi është moderatori më i ndjekur në Shqipëri dhe teleshikuesit presin nga ai lajme të ndryshme.

Duke parë fotografinë e tij mund të na lejohet të mendojmë se Blendi po pregatit një emision të hapur në terren, por kjo mbetet për tu parë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face