Bleona Qereti shquhet për setet fotografike të veçanta që ka realizuar dhe vazhdon të realizoj…! Kësaj rradhe modelja me famë botërore Cara Delevingne me datë 1 Tetor 2017 ka postuar një foto në instagramin e saj të njejtë me foton e Bleonës që ka realizuar në vitin 2013.

- SPONSOR -Smiley face

Bleona dje ka publikuar në profilin e saj të instagramit foton e saj me trëndafilin rozë dhe ka cituar poshtë fotos së saj, vitin 2013 dhe më pas ka postuar dhe foton e modeles së njohur ku poshtë fotos së saj shkruan vitin 2017.

Bleona ka lënë të kuptojmë se trëndafili që Bleona ka përdorur në 2013 vazhdon të jetë trend edhe kohët e fundit! Na duhet të themi se Bleonën nuk është hera e parë që e imitojnë edhe pse shqiptarët e kanë të vështirë ta pranojnë, Cara Delevingne e ka kopjuar keq fare Bleona Qeretin edhe pse foto saj nuk tërheq aq shumë sa e Bleona Qeretit.

- SPONSOR -Smiley face