Aktori i njohur Bradley Cooper është duke shijuar suksesin e filmit të tij “A star is born” dhe ditë për ditë e shohim tepër aktiv. Së fundmi aktori dhe regjizori është fotografuar duke ngarë një motor teksa dilte nga një restorant në Brentwood Country Mart. 44 vjeçari dukej në top formë teksa u fotografua duke ngarë motorin e tij më të ri. I hipur në motori i tij që kushton jo pak por 20,000 dollarë dhe me një xheke Diesel ( 600$), Bradley dukej si një yll rocku dhe me thënë të drejtën dukej shumë sexy.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face