Ky mund të jetë një nga 40 vjetorët më të veçantë që keni parë me siguri. Këngëtari i njohur John Legend ka festuar datëlindjen e tij të 40 në një super festë me shumë të ftuar specialë. Bashkëshortja e tij, modelja e njohur Chrissy Teigen i kishte organizuar një party tepër të veçantë me tematikë filmin me agjentin 007. Pati shumë të ftuar special ku më specialët ishin Kim dhe Kanye.

Duke u Ngarkuar...

Modelja Chrissy Teigen kishte veshur një fustan ngjyrë ari ndërsa bashkëshorti i saj kostum të bardhë me këmishë të bardhë dhe një papion të zi ndërsa fëmijët e tyre i kishin kombinuar si mami dhe babi. Vëmëndje rrëmbeu edhe Kourtney Kardashian me veshjen e saj e gjitha me të zeza teksa pozonte në tavolinën e pokerit.

- SPONSOR -