Këngëtarja 36 vjeçare Britney Spears duket se po e shijon në maksimum lidhjen e saj  me 23 vjeçain, Sam Asghari, me të cilin i ka të shpeshta paraqitjet publike. Kësaj rradhe në Instagramin e saj sjo shfaqet me një video ku shihet duke kërcyer duet me të dashurin e saj muskuloz. Mes kërcimesh dhe puthjesh ata duken tepër të lumtur.

Duke u Ngarkuar...

Në palsetrën e shtëpisë, dyshja po ushtronin bashkë, ndërsa në prapavijë dëgjohej një prej këngëve të këngëtares.

36 vjeçarja e kishe konfirmuar lidhjen me 23 vjeçarin gjatë muajit shkurt, pas një darke romantike ku ishin fotografuar së bashku, ndërsa është shumë e lumtur në këtë lidhje.

some days you just got to dance! @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 

- SPONSOR -