Këtë fundjavë, Britney Spears do të festojë 36-vjetorin e lindjes. Ajo duket në super formë sa i përket pamjes fizike, dhe këtë e vërteton në një ndeshje basketbolli, mbrëmjen e së mërkurës ku ka qenë e pranishme. Ajo ka qenë e shoqëruar nga i dashuri i saj 13 vjet më i ri, Sam Asghari. 23-vjeçari e ka shoqëruar këngëtaren për të parë ndeshjen, së bashku me dy djemtë e saj Sean dhe Jayden, me të cilët duket se ka një marrëdhënie të shkëlqyer.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face