Para pak minutash Adrola postoi një foto ku ka veshur një vello të bardhë, ajo duket mjaft e hijshme dhe elegante.

- SPONSOR -Smiley face


Në pasqyrën pas saj duket një mashkull që ka shkrepur foton. Nuk dihet nëse është fotografi apo një djalë tjetë në jetën e bukuroshes, le të presim çfarë do të na zbulojë Adrola!

- SPONSOR -Smiley face