Futbollisti i njohur Neymar është duke shijuar dashurinë e tij që ka ndaj modeles dhe aktores portugeze Sara Sampaio.

Në një nga udhëtimet e saj për në Londër kanë ndarë një foto me ne nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Edhe pse nuk e kanë pranuar lidhjen e tyre duket e hapur se Neymar nuk i ka rezistuar dot bukuroshes portugeze.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face