Aktualitet Horoskopi

Horoskopi

Dashi-Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar gjate kësaj dite madje debatet ne çift mund te jene edhe me te forta se zakonisht. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do mërziten nëse nuk e gjejnë as sot...
E enjte, 23 janar 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Në dashuri mundohuni që të shmangni polemikat dhe përplasjet e kota, ose të paktën mos e bëni gjatë kësaj të enjteje. Dita do të jetë nën ritmin...
Dashi Ndonjë komplikim në punë, mund të shkaktojë probleme në raportin në çift, ndaj mundohuni që të mos i merrni kohë dashurisë, për shkak të profesionit. Ndonjë problem ekonomik, do të kërkojë zgjidhje. Demi Bëni mirë që të shkëputeni nga e kaluara,...
E martë, 21 janar 2020. Dashi Dashamirësia e qiellit krijon kushte për një ditë të favorizuar nga fati. Gjithashtu do keni një efikasitet të jashtëzakonshëm dhe të padiskutueshëm! Në vendin e punës, ju jeni dinamik, vendimtar dhe strategjik: do të lëvizni...
Dashi Dashuria: Sot do të keni mundësinë të kaloni më shumë kohë me personin e zemrës, pavarësisht disa ngjarjeve të papritura. Sidoqoftë, evitoni të jeni shumë ndërhyrës. Beqarët do të duhet të presin pak më shumë përpara se të gjejnë...
E shtunë, 18 janar 2020. Dashi Ndryshimet e mëdha vënë në pikëpyetje përparësitë tuaja sot. Me disa rregullime, qëllimet do të arrihen dhe suksesi është ajo që dëshironim. Kujdes nga bashkëpunimi mes Mërkurit dhe Uranit. Një shpenzim shtesë ose një çrregullim...
E premte, 17 janar 2020. Dashi Disa konflikte mund të lindin pikërisht me njerëzit që ju doni më shumë. Padyshim që nuk ka mungesë dashurie, por nuk është gjithmonë e lehtë të kuptosh njëri-tjetrin. Dhe pastaj Venusi (dashuria) ju injoron. Kontrolloni...
E enjte, 16 janar 2020. Dashi Hëna sot në tranzit në shenjën e kundërt të Peshores mund të agravojë martesën dhe marrëdhëniet e gjata, por jo aq sa të shkaktojë krizë. Sidoqoftë ekziston mundësia për histori të reja dashurie, ku seksi është...
Peshorja: 23 Shtator - 22 Tetor Nëse shumë shenja mund të kenë probleme me financat, ju do e keni me dashurinë këtë vit. Ju do përballeni me sfida dhe zhgënjime. Por do jeni të aftë të kuptoni se sa të...
E mërkurë, 15 janar 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Mundohuni që të përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm në dashuri, pasi duke nisur që nga kjo e enjte, yjet nuk do...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar