Aktualitet Faqe 484

Aktualitet

Këtë herë mendojmë se Melania gaboi, madje dy herë në një ditë ! Zonja e Parë e SHBA zbriti nga avioni me Presidentin Trump po ajo që u ra në sy të gjithve ishte veshja e Melanias. Melania fillimisht gaboi...
Pasi thanë që ata janë çift në nëntorin e 2015, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u kthyen në çiftin e preferuar të çdokujt. Ata shpërndanin foto të bukura dhe që të gjithë po i kishim zili si çift por...
Prej muajsh është përfolur për  një marrëdhënie të komplikuar mes dy kunatave Meghan dhe Kate dhe shpesh herë ekspertët e ndryshëm që analizojnë gjestet kanë dalë në përfundime të ndryshme. Por këtë herë të gjithë po mendojnë se Meghan...
Ajo është një nga aktoret më të njohura në botë dhe shpesh herë ka qënë pjesë e fushatave të ndryshme.  Në një intervistë ajo u pyet nëse në të ardhmen do e linte aktrimin për politikën. Ajo ishte e ftuar në emisionin ...
Ky ishte një vit i suksesshëm për kompanitë e ndryshme të modës që sollën modele të veçanta veshjesh por edhe risi në make-up dhe modelet e flokëve. Gucci, Valentino, Louis Vuitton, Max Mara, etj na treguan që vjeshta e...
Ditën e djeshme është zhvilluar ndeshja mes Palermos dhe Ascolit që përfundoi në fitoren e Palermos me rezultatin 3-0. Por ajo që ishte epike në këtë ndeshje ishte gafa që bëri portieri i Ascoli-t. Portjeri Perucini në një moment merr...
Viti i Ri për shumë persona është shumë i rëndësishëm dhe duket sikur gjithçka fillon ndryshe. Por janë dhe të shumë personat që zgjedhin të ndjekin tradita apo zakone të ndryshme natën e 31 dhjetorit për të pasur fat dhe...
Reperja Iggy Azalea ndihet e lodhur dhe sikur nuk mund të bëj asgjë të saktë. Iggy u shpreh se ajo ndihet e lodhur pasi u përball me kritikat që ajo vazhdoi këngën pasi balerina e saj u rrëzua në...
Në fakt tingëllon e çuditshme për të gjithë por majmuni i Chris Brown e ka çuar Chrisin në burg. Dhe sigurisht kjo ka një arsye. Sipas TMZ, Chris Brown ka marrë akuzën e mbajtjes së kafshëve ekzotike pa leje dhe...
Instagram po sjell shpesh risi në aplikacion por kjo e fundit jo vetëm që nuk u mirëprit por po urrehet nga të gjithë. Kompania vendosi që të ndryshonte mënyrën e shfaqjes së postimeve duke e ndryshuar nga lart posht në...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar