Aktualitet Faqe 594

Aktualitet

Balerina e televizionit Klan Alba Hoxha ,kohët e fundit ka filluar të prezantoj edhe motin po në televizionin Klan. Alba ka pasur një figurë tepër serioze në rrjetet sociale dhe bashkë me sensualitetin e saj ajo përcillte shumë pozitivitet. Kohët...
Dne , Bebe Rexha rrëfeu për revistën “Teen Vogue” që ka vuajtur nga ankthi dhe depresioni, por pas Bebe Rexhës erdhi rradha e Dafinës  për tu rrëfyer në lidhje me këtë sëmundje të rrezikshme që mesa duket vipat dhe...
Robbie Williams ishte pikërisht protagonisti që bëri  hapjen e kampionatit europian të futbollit, Rusi 2018. Por më shumë sesa performanca ajo që u vu re ishte  zhurma që këngëtari krijoj, ishte pikërisht një veprim që Williams e ka bërë...
Gazeta Serbe Novosti raporton se Rusia js ka bërë me dije Zvicrës që të mos lejojë prezencën e ndonjë flamuri që ndërlidhet me shqiptarë. Ndërkohë shbërimet ruse të sigurisë janë të bindur se ka tifozë shqiptarë të cilët mund të...
Pas lançimit  të videoklipit Apeshit, vjen lajmi se Jay-Z do të jetë Drejtori i ri kreativ i Pumës për linjën e basketbollit. Rapperi  do të kujdeset për fushatat reklamuese dhe hartimin e produkteve të reja që do të zhvillohen...
Eva Longoria lind fëmijën e saj të parë. Është koha për t'i përgëzuar ata! Eva Longoria dhe Pepe Bastón tashmë kanë fëmijën e tyre të parë në krahët e tyre. Çifti ka mirëpritur një fëmijë të bukur të quajtur...
Dashi Duhet të marrësh më shumë vendime sot. Mos lejoni që të tjerët të kenë aq shumë kontroll mbi jetën tuaj. Kur në një marrëdhënie, për shembull, ju tentoni të dominoni partnerin tuaj, ju dukeni se nuk do të donit...
Ky ka qenë takimi i pritur i Mbretërve nga  Donald dhe Melania Trump në Shtëpinë e Bardhë. Felipe VI dhe Doña Letizia kanë vizituar Uashingtonin si fundin e festimeve të udhëtimit të tyre zyrtar në Shtetet e Bashkuara. Më në...
Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani sot na ka ëmbëlsuar edhe më shumë me postimin e saj plot art dhe magji, shkruan mulliri.al.Përveçse një artiste tepër e dashur e publikut shqiptarë, Manjola është edhe shumë e lidhur me kuzhinën. Shpesh herë...
Vajzat e Peshores, mos u ofendoni kur të lexoni këtë! Le të bëhemi të drejtë. Peshore, ne e dimë se ju intereson shumë për atë që mendojnë të tjerët. Dhe sinqerisht, nuk mund të bëni gjë në të vërtetë,...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar