Aktualitet Faqe 816

Aktualitet

Tetori është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjthë botën,me synimin që të rritet vëmendja dhe mbështetja për sensibilizimin, zbulimin e hershëm dhe trajtimin e kësaj sëmundieje. Kanceri i gjirit zë vendin e parë në llojet...
Marina Vjollca bukuroshja e ekraneve më të mëdhenj në vend si Top Channel dhe Klan Tv ka vendosur në lojë fansat e saj. Nëpërmjet një story ajo i pyet fansat për ngjyrën e atleteve që ka postuar në foto. Rikujtojmë...
Berat Djimsiti futbollisti shqiptar, mbrojtësi i skuadrës së Benevento-s, prej 4 viteve është në lidhje me modelen super sexy boshniake Alisa Lily Djimisti. Alisa ka rënë në vemendje të rrjeteve sociale për shkak të një video të publikuar në Youtube,...
DASHI  Stili juaj i freskët dhe i gjallë është i mbështëtur akoma më shumë nga Hëna e cila ju është bërë aleate si dhe nga pozicioni shumë i favorshëm i Uranit, në tranzit në shenjën tuaj. Rrezatues dhe të lumtur, sidomos...
Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e Premte 13 Tetor 2017 13.10.2017 08–12 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje 12–18 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim 18–24 0 mm 18° 2 m/s -...
Për të gjithë ato që ende nuk e kanë provuar  të lajnë flokët me Coca Cola duhet të bëhen gati ta provojnë tani këtë trajtim super magjik. Pasi të lani flokët tuaj me dy shishe Coca Cola do të...
Emisioni “Opinion” njihet për shikueshmërinë e lartë dhe temat e nxehta që diskutohen me panele të gjera. Drejtuesit e emisionit “Opinion” kanë vendosur të eksperimentojnë pak. Sot kemi ndjekur një bisedë në grup me dy krerët e partive në opozitë...
Dy femra të njohura të ekranit italian kanë lënë pa fjalë teleshikuesit duke dhënë puthje në buzë gjatë spektaklit. Ilary Blasi, modelja e njohur dhe bashkëshortja e futbollistit Francesco Totti u fotografua duke puthur modelen e njohur Belen Rodriguez gjatë...
Sa e rëndësishme është një darkë e përzgjedhur me kujdes për fëmijët tanë? Është shumë e rëndësishme përzgjedhja e një darke që të përmbajë antioksidantë dhe proteinat e duhura për një vakt si darka. Nëse ne do ta zgjedhim...
Është koha që qeveria të bëjë shumë më tepër për artin në vend. Disa artist të mirënjohur që kanë lënë gjurmë në artin shqiptar kanë nevojë për ndihmë. Këtë herë aktori i njohur Ndriçim Xhepa i duhet ndihma e...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar