https://www.instagram.com/p/Bw92JVOHjnQ/?igshid=1rxgbgsrdf4le Ajo është artistja që ja ka rrëmbyer zemrat publikut si nga bukuria dhe jeta luksoze që bën por edhe nga projektet artistike që ajo realizon, shkruan mulliri.al. Morena tërheq vëmendje gjithmonë me postimet e saj dhe me jetën tepër...
Stilistja e njohur Victoria Beckham ka prezantuar koleksionin e ri në Javën e Modës në Londër. Koleksioni Spring 2020 Ready-to-wear u prezantua në qëndër të Londrës në Westminster. Koleksioni i ri përfshin gati të gjitha ngjyrat por ajo që...
Naomi Campbell organizoi për të 14-tin vit radhazi Javën e Modës në Londër, e cila u mbajt në ambientet e Muzeut të famshëm Britanik. Qëllimi i këtij organizimi është mbledhja e fondeve, të cilat shkojnë si mbështetje për viktimat e...
Ngjyra pafund, fustane pompoze dhe kostumet ishin kryefjala e sfiladës të Marc Jacobs në New York Fashion Week. Skenografia ishte tepër e veçantë ndërsa kompania kishte zgjedhur modelet më të mira të momentit për të parakaluar në pasarelë. Nuk munguan...
Rihanna solli koleksionin e ri dhe i mahniti të gjithë në Javën e Modës në New York. E veçanta ishte se në sfiladë u ndalua që të ftuarit të bënin foto dhe video. Fatlumët të cilët ndoqën spektaklin e...
Temperaturat këto ditë kanë pësuar ndryshime të ndjeshme, një ditë me shi dhe dita tjetër vapë, por çfarë të veshim këto ditë? Fustani treçereksh është një nga zgjidhjet më të mira që do gjeni ! Silueta që krijon një...
Aktorja Jennifer Aniston, e cila i ka mbushur 50 vjet në muajin shkurt, në pozat e reja për revistën InStyle ka dëshmuar se vitet janë vetëm numër. Ajo është shfaqur në ballinën e kësaj reviste prestigjioze për botimin e muajit...
Në datën 12 publikohet dokumentari i jetës së stilistes së njohur italiane Elisabetta Franchi. Pa filtra dhe çdo gjë troç, Elisabetta do flasë për gjithçka dhe ka zbuluar një minutë nga dokumentari interesant. Ajo tregon se si ja u...
Java e modës tashmë është kthyer në një nga ngjarjet më të rëndësishme të modës në botë. Fillimisht nis me New York-un pastaj me qytete si Milano, Paris, Londër dhe në Dubai. Ralph Lauren ka prezantuar koleksionin Vjeshtë 2019 Ready-to-wear...
Vjeshta është një nga sezonet më të fuqishëm të modës pasi tani fillojnë dhe javët e modës ku shfaqen koleksionet e reja por ka edhe më shumë mundësi kombinimi për ne që na pëlqen të vishemi bukur. Një nga aksesorët...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar