https://www.instagram.com/p/Bysw6Lnn1Es/?igshid=1rvpoxexil71g Jemi në sezon provimesh edhe në sezon emocionesh dhe sigurisht që pesha më e madhe është pikërisht pesha e pedagogëve se si ti realizojnë provimet e tyre në mënyrën me dinjitoze... https://www.instagram.com/p/Bys6wb6HN0Q/?igshid=1iz8l72dkn096 Pikërisht një nga provimet që na u duk sikur...
Superstari i popit u zhvendos në Britaninë e Madhe vitin e kaluar dhe ka jetuar fshehurazi në Londër për 12 muajt e fundit. Ajo po regjistron rekordin e saj të fundit  që nga viti 2016 - në një studio...
https://www.instagram.com/p/ByF_TJ-nVS0/?igshid=4cz5xf6jzuu9 Ditën e sotme një lajm surprizë ka ardhur për të na e bërë ditën e shtunë edhe më të bukur... Aktorja e njohur  humorit Delina Disha ,sot zbuloi në llogarinë e saj në “Instagram” se do ta shohim tashmë...
Kanye West ka diskutuar për përvojën personale me çrregullimin bipolar dhe stigmën që sillet rreth kësaj sëmundjeje mendore në një intervistë me David Lettermanin. Reperi 41-vjeçar është diagnostikuar me çrregullimin bipolar para dy viteve, e për herë të parë ka...
Loja me “Emoji” është një prej lojërave argëtuese që herë pas here zhvillohet në emisionin “Rudina” në Tv Klan. Të ftuarit mund të zgjedhin një emoji për secilin personazh të njohur që iu shfaqet në ekran. Një prej personazheve...
https://www.instagram.com/p/BqE8zlOnvVG/?igshid=1f6s4htz38ymj Këngëtarja e njohur Ledina Celo është një nga personat që nuk ngurron asnjëherë të na tregojë jetën e saj private dhe përditshmërinë . https://www.instagram.com/p/BMUQSc5hB6m/?igshid=17ljqjifc8n04 Këtë herë pjesë e video-ve në Instastory është bërë bashkëshorti i këngëtares, shkruan mulliri.al. https://www.instagram.com/p/BeAOVa4ndKm/?igshid=ta30e090thp1 Ledina është e martuar me ish...
https://www.instagram.com/p/Bxh6oZgg2ql/?igshid=xfd4k7bv0zhe Këngëtarja dhe aktorja, Selena Gomez befasoi fansat me deklaratën e saj të fundit në Instagram. Gomez zbuloi planet e saj për tu martuar me aktorin Bill Murray. Pas debutimit në tapetin e kuq të Kanës, për filmin The Dead Do not...
https://www.instagram.com/p/BuW1-d9nt6i/?igshid=198q9mml6bbzl Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ledina Çelo ka një karrierë të gjatë në muzikë edhe pse vitet e fundit ajo ka hequr dorë për t'i kushtuar më shumë kohë familjes së saj. https://www.instagram.com/p/Bd-HJyJHsxG/?igshid=1j2wjikrs37ls Këngëtarja bukuroshe...
Dr. Riselda Sejdiu sot ndau me ne një lajm vërtetë shumë të bukur... Në webs-it më të ri riseldasbooks.al ,do të gjeni 8 -të librat kushtuar artit, shkrncës dhe yogës nga autoria dr.Riselda Sejdiu. Librat e pedagoges dhe koreografes...
Lady Gaga u pagua për Steve Jobs dhe u paraqit në skenën Giant Rainbow në Apple Park , dje më 17 Maj, transmeton mulliri.al. Ngjarja, e cila shënoi hapjen zyrtare të “Apple Park”, ku solli Gagën si një ylber. Ajo...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -