Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka gati projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Playa” dhe është në bashkëpunim me hip hop artistin e njohur Young Noble, i cili është anëtari i grupit të 2Pac, “Outlawz”. Këtë e ka bërë...
Filozofia e Yogës, shpesh e përmendur thjesht si yoga, është një nga gjashtë darshanët kryesorë, ose shkollat ​​ortodokse të Hinduizmit. Origjina e kësaj filozofie është e paqartë, por referencat e para mund të gjenden në Upanishads nga mijëvjeçari i...
Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez duket se po kalon një periudhë të keqe në lidhjen e saj me partnerin Alex Rodriguez. 50-vjeçarja është fotografuar në gjendje të rëndë, teka shihet duke debatuar me partnerin brenda makinës së tyre, ndërsa ndodhen...
Dy ditë më parë Riselda Sejdiu dhe nëna e saj festuan ditëlindjet në kryeqytetin e luksit Dubai dhe një postim që na bëri përshtypje ishte dhe ai i bloggeres dhe hair artistes Migena Skënderaj. "Gëzuar ditëlindjen tezja ime bukuroshe...
26 Nëntori do mbahet mend gjatë, tërmeti i fuqishëm shkatërroi mijëra shtëpi dhe u mori jetën 52 viktimave. Solidariteti i shqiptarëve ishte për t'u marrë shembull dhe na i mbushi zemrën plot kur shihnim se si ndihmonin shqiptarët njëri-tjetrin. https://www.instagram.com/p/B55FryXnJi1/?igshid=1jou7vys7e34x Në...
https://www.instagram.com/p/By-vVH4HM89/?igshid=kv6gmro99c8e Modelja e njohur dhe e bukur shqiptare gjithmonë ka treguar dhimbjen e saj për të varfërit në fshatrat e Shqipërisë, dhe ndihma e saj fizike dhe morale nuk ka munguar asnjëherë.  Tragjedia e 26 Nëntorit preku Eminin thellë në...
  Tërmeti tmerrshëm i 26 nëntorit që mori 51 jetë dhe la pas me qindra të plagosur dhe shkatërrim të madh, me siguri që ka për t’u mbajtur mend gjatë. Përveç atyre që kanë marrë plagë dhe lëndime të...
https://www.instagram.com/p/B5bI3_zH3v4/?igshid=13gqsgcbfhhd1 Ligjëruesja e Universitetit të Arteve përveç mbështetjes së saj mediatike nga portali i saj mulliri.al por edhe si një person publik i njohur ajo nuk është ndalur as një ditë pa publikuar ngjarjet e fundit nga tërmeti i 26...
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka ndarë një shumë prej 100,000 euro për të ndihmuar shqiptarët në Shqipëri.”Bashkëndjenja e dhimbjes dhe dashurisë janë një! Se zemra e shqiptarit është e madhe dhe bashkëndjenja obligim, shembull është miku im i cili çdo...
  Pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë, shqiptarët janë mobilizuar për t’iu dalë në ndihmë të prekurve.Reperi Mozzik ka njoftuar publikun se deri tani janë mbledhur 102 mijë dollarë, të cilat do të dhurohen për të prekurit nga tërmet. “Iniciativen...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar