Risi Mulli VIP Gate

VIP Gate

Në fakt të jemi të sinqertë të gjithë ne prisnim të shihnim një nga ato promovimet si nëpër ëndrra, me lule natyrale , me pjata ngjyrë floriri, tullumbace , vipa rreth e rrotull, fotografë, kameramanë dhe dr.Riselda Sejdiun të...
Ajo përpara se të jetë një artiste e vërtetë është një njeri plot pozitivitet, me një zemër të bukur dhe natyrë tepër solare. Energjike plot shpresë për të ardhmen, me shumë dashuri për jetën dhe profesionin e saj ,Delinda...
  Sot do të njihemi me Ledio Elezin. Ledio është një djalë tepër guximtarë dhe që e dashuron shumë artin. Ai  pikturon shumë bukur dhe shumë piktura artistike Ledio dëshiron ti ndajë me lexuesit e mulliri.al për të promovuar talentin...
  Quhet Ester Brahollari. Edhe pse është ende e vogël, i ka idetë e qarta për të ardhmen e saj. I pëlqen avokatia, mësuesia, baleti, edhe profesioni i mamasë së saj, ofiecere e policisë gjyqësore… Por këtë herë nuk do...
  Holta Ramadani, një vajzë e mbushur me jetë dhe plot dëshirë për jetën…, që çdo minut e jeton ashtu si ajo dëshiron. Prej tre vitesh, të cilat i konsideron të arta, Holta ushtron profesionin e stilistes në Shkodër. Edhe...
  Sa tërheqëse, aq edhe e zgjuar. I pëlqen çdo gjë që ka lidhje me modën, të ndjekë tendencat e të ecë me hapin e kohës. I pëlqen kinemaja, teatri, darkat me familjen, dhe nuk ka se si të mos...
Është lindur për të qenë koreografe, dhe jo thjesht një koreografe. Ajo është Kozeta Bakiu, tashmë e njohur nga të gjithë si koreografja e të gjitha kohërave, e brezave, dhe e risive. Nuk mjaftohet vetëm më një sukses të...
  Përzgjedhja jonë kësaj rradhe për rubrikën , “Angels Gate”, është Greta Shtylla. Ajo është një vajzë tepër e mençur dhe tepër bukuroshe. Greta rrëfen ekskluzivisht për mulliri.al ëndrrat dhe pasionet e saj për motrën e vogël që ka ardhur...
Për shumëkënd ai njihet si spikeri i edicioneve informative për shkak të rrugëtimit të tij mediatik, por njëherësh me të njëjtin pasion dhe seriozitet i përkushtohet profesionit jashtë medias. Harbi Aliaj me një eksperiencë të gjatë në ekran, në...
Për shumëkënd ai njihet si spikeri i edicioneve informative për shkak të rrugëtimit të tij mediatik, por njëherësh me të njëjtin pasion dhe seriozitet i përkushtohet profesionit jashtë medias. Harbi Aliaj me një eksperiencë të gjatë në ekran, në...
- SPONSOR -Smiley face

Duhet Lexuar