Vanessa Hudgens sapo ka treguar në Instagram tatuazhin e saj më të ri dhe shumë të lezetshëm, realizuar në krah të gjoksit. Këngëtarja e njohur, e cila vetëm pak kohë më parë i dha fund lidhjes së saj 9...
Përzgjedhja e prezantueseve të festivalit madhështor të “Sanremos” për ndjekësit shqiptar erdhi me supriza si asnjëherë do jenë 20 preznatuese dhe mes tyre Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez. Teksa përgatitjet vazhdojnë pakënaqësitë nuk mungojnë. Mediat italiane shkruajnë se...
Stilisti ndahet nga pasarelat pas 50 vitesh karrierë. Shfaqja nisi me një funeral simbolik, por lamtumira e Jean Paul Gaultier pas 50 vitesh karrierë nuk kishte aspak lidhje me trishtimin. Ekstravagante, me shumë humor, sfilata e  fundit e stilistiti...
Tregu ndërkombëtar më nuk është ëndërr për dizajnerët e Kosovës. Pothuajse të gjithë tashmë kanë arritur marrëveshje të punës me kompanie e personazhe të njohura në botë. Listës me dizajnerët që kanë veshur yjet e Hollywood-it i shtohet edhe një...
Në prag të ceremonisë të ndarjes së çmimeve “Grammy” shumë artistë që janë të nominuar në kategori të ndryshme po japin intervistat e tyre të fundit para natës së madhe. Edhe Camila Cabello ashtu si shumë prej kolegëve të...
“Carpool Karaoke” prej vitesh paska fshehur një sekret dhe njerëzit e kanë zbuluar së fundmi. Ata kanë shpërndarë në rrjetet e tyre sociale një video ku tregojnë se në fakt James nuk i jep makinës, por ajo tërhiqet nga...
Billie Eilish së fundmi në një intervistë të dhënë për “The Gayle King Grammy Special” foli për dëshirën për t’u vetëvrarë që përjetoi në Berlin në 2018-n. “Isha kaq e palumtur. Isha e palumtur dhe pa jetë.” tha këngëtarja,...
Ndonëse Kylie Jenner dhe Travis Scott i dhanë fund lidhjes së tyre, duket se ata vazhdojnë të ruajnë një raport shumë të mirë për hir të vajzës së tyre 1-vjeçare, Stormi. Së fundmi miliarderja dhe reperi kanë udhëtuar së bashku...
Kim Kardashian është ‘viktima’ e fundit e fotografëve. Ka shumë kohë që artistët ndërkombëtar po bien pre e fenomenit të ‘vjedhjes’ së fotografive, shkruan TMZ. Viktimat e fundit të këtij fenomeni janë çifti Kanye West dhe Kim Kardashian të...
Dje ishte një ditë e veçantë për familjen e Ramush dhe Anita Haradinaj. Djali i tyre i vogël, Trimi feston ditëlindjen dhe urimi i tij nuk mungoi nga nëna e tij. Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Anita...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar