Këngëtarja Julka ka publikuar dy orë më parë një fotografi ku shihet shumë e dashuruar pas Andit, bashkëshortit të saj. Duke e shtrënuar, ajo i ka rëmbyer një puthje Andit dhe ka shkruar poshtë fotos: “Pushtuesja! Andy Gram, dashuri...
Jul Deda dhe mikui tij Eglin të dy aktor të një spektakli humori janë miq të mirë prej vitesh. Personazhet janë shmë të pëlqyer nga një audience kryesisht e re pasi humori i tyre ka nje vecanti ne tematike...
Grupi i famshëm, vajzat super sexy të “Pussycat Dolls” duket se do të rikthehen pas 7 vitesh që janë ndarë dhe secila prej tyre vijon karrierën artistike veç. Nëse ato do të ribashkohen, kjo do të jetë falë vokalistes,...
Robert Aliaj gjatë spektaklit “Dance with me” kërkoi nga organizatorët një minutë heshtje në nder të viktimave nga sulmi në Las Vegas në SHBA. Kërkesa e Bertit erdhi pas  numrit të Trimit me partneren e tij. Robert Aliaj: “Ne jemi...
Sipas një studime, birra ju bën të jeni më të lumtur. Kosumatorët besnikë të saj duhet të kënaqen nga ky lajm, pasi ky lajm, edhe pse duket i pabesueshëm është i vërtetë! Studiuesit kanë analizuar rreth 13 mijë lloje...
Moderatorja shumë e suksesshme, Alketa Vejsiu, prej vitesh tashmë është pjesë e familjes së çdo shqiptari. Ajo bashkë me aftësitë e saj, ka ditur të bëjë për vete me mijëra shqiptarë, por duket se së fundmi edhe parizienët. E veshur...
Spektakli i talenteve "Ethet e së premtes mbrëma" ishte i pari i këtij lloji që mblodh të rinj e të reja pasionantë të muzikë nga e gjithë shqipëria në një konkurs midis njëri-tjetrit. Dy nga konkurrentët e këtij spektakli...
Catherine Zeta-Jones urren faktin që ajo dhe Michael Douglas kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë. Fituesja e çmimit Oscar ka thënë se ajo dëshiron ditën e saj për të festuar. Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Extra”,...
Dua Lipa po shijon sukseset e projektit të saj më të fundit muzikor “New Rules”, të cilat janë të shumta. Ndërkohë që po përgatitet për turneun e saj britanik, biletat e të cilit thuajse janë shitur të gjitha, Dua...
Lind Islami- Robert Pattinson Kësaj radhe ngjashmëria na vjen nga këngëtari dhe konkurrenti i “The Voice of Albania” Lind Islami dhe aktori i famshëm i sagës “Twilight” Robert Pattinson. Modeli i shkujdesur i flokëve, ngjyra e syve dhe buzëqeshja janë...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar