Capital T ka realizuar albumin më të ri muzikor, të quajtur ‘Winter is here’. Ai ka bashkëpunuar me reperë dhe këngëtarë të ndryshëm në Shqipëri dhe jashtë kufijve të saj duke sjellë 15 këngë për ndjekësit.

Albumi i tij gjendet në të gjitha platformat dixhitale online si iTunes, Spotify por nuk janë publikuar akoma në Youtube

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face