Që Cardi B është një artiste që bën shumë shaka dhe tallet e dimë të gjithë por jo kaq !

Duke u Ngarkuar...

Reperja e njohur ka qënë në gjykatë për akuzat nga dy kamariere dhe sipas tyre, reperja u përlesh fizikisht me to në muajin gusht. Cardi nuk e ka marrë aspak seriozisht faktin që do shkonte në gjykatë dhe ka shkuar me një paruke me ngjyrat e ylberit. Dhe nuk mjaftonte kjo po i vinte në lojë paparazzit dhe tallej me ta. Po në ato momente ajo mësoi edhe se ishte nominuar për çmimet “Grammy” dhe veprimet e saj i shkrinë së qeshuri fotografët.

Ndërkohë repeja vetëm pak ditë më parë u nda nga bashkëshorti i saj reperi Offset me të cilin ka edhe vajzën Kulture.

- SPONSOR -