Aktorja bukuroshe Catherine Zeta Jones gjithmonë është përfolur për pamjen e saj të jashtme, hijeshinë dhe delikatesën që na përcjell në çdo dalje të saj. Dilema qëndron a është në genet e saj kjo bukuri apo nga duart e kirurgut?

48-vjeçarja nënë e dy fëmijëve, shfaqet shpesh në rrjetet e ndryshme sociale e thjeshtë dhe mahnitëse, mesa duket dëshiron të shuaj dyshimet se është në genet e saj. Shpresojmë ta shohim në debutime të tjera nukuroshen pasi ajo di si të bëjë për vete fansat. Catherin mbetesh unike!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face