Duke u Ngarkuar...

Nga Catwalks të gjitha trendet e modës për verën kanë mbërritur. Pas zbulimit të ngjyrave që ne do të veshim në verë, është koha për të gjetur se çfarë bikini na përshtatet për tu ndjerë më “in” për vitin 2018.

Në fotot më poshtë  do të gjeni disa modele bikini që do t’ju frymëzojnë dhe ndërkohë do të shikoni se si mund ti kombinoni  ato për të qenë gjithmonë “in” në 2018.  Calzedonia , Yamamay dhe Oysho janë markat të cilat kanë ardhur të intepretuara më bukur këtë verë.

Plot stil dhe ngjyra vijnë bikinit e vitit 2018. Objekti i dëshirës së të gjitha fashionistave do të  jetë këtë vit stili “badi” .Moschino, po ashtu ka zgjedhur të vij me bikini në stilin badi me ngjyrat e arit dhe me imazhe të printuara.

 

- SPONSOR -